Bez gwiazdy nie ma jazdy! Czyli Mercedes Benz GL x166

Mercedes Benz GL vs. AMG. Mercedes, AMG. Mercedes i AMG, hm… jakby to połączyć? Dobra, robimy to! Samochód na warsztacie, projekt zaakceptowany to bierzemy się do roboty. Jesteście ciekawi, co nam z tego powstało? My już wiemy, a Wy?- przekonacie się za chwilę : )

Zadanie było jedno. Mercedes musi trochę „przy pakować”. Na pierwszy ogień w samochodzie zmieniliśmy zderzaki, błotniki oraz przednią maskę (tzw. BODY-KIT) na wersję po liftową z modelu GLS 63 AMG. Następnie wymieniliśmy przednie ksenonowe reflektory na wersję z technologią ILS czyli Intelligent Led System (jest to adaptacyjny układ reflektorów o zmiennej dystrybucji światła, która automatycznie dostosowuje się do pogody, oświetlania i warunków jazdy). Dobrą decyzją również było zamontowanie przedniej customowej atrapy. Polakierowaliśmy w czarnym macie progi Mercedesa. Dla podkręcenia dźwięku i zwiększenia frajdy z jazdy zamontowaliśmy układ wydechowy prosto od AMG. Na koniec wykonaliśmy korektę lakieru, składającą się z trzech etapów. Zrobiliśmy kompletny auto-detaling wnętrza oraz konserwację lakieru. A na koniec końców wykonaliśmy kalibrację układu distronic (system opracowany i stosowany w luksusowych pojazdach koncernu Mercedes - Benz, który umożliwia utrzymanie bezpiecznego dystansu od poprzedzającego pojazdu, zarówno w czasie jazdy z włączonym tempo matem, jak i bez niego) oraz kamer 360 stopni.

Co z tego wyszło? Taki Mercedes na sterydach. Nam się podoba : ) Klient zadowolony, my również. Czego chcieć więcej? Więcej klientów i więcej ciekawych projektów. Pozdrawiamy!

Bez gwiazdy nie ma jazdy! Czyli Mercedes Benz GL x166 by WLM Customs
© Copyright 2019-2021. wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności
stronę wykonało studio weboski | wypożyczalnia busów