Indywidualny Auto Tuning

przescrolluj
auto tuning

Kompleksowy Auto Tuning


Customizacja pojazdu ma na celu jego metamorfozę, ze zwykłego szarego pojazdu w coś wyjątkowego. Oddając samochód w nasze ręce możesz przygotować się na to, że nigdy już nie będzie wyglądał tak jak kiedyś. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Oferujemy szereg modyfikacji, które pozwolą sprawić, by twój samochód wyróżniał się z tłumu. Wśród nich są między innymi:

  • Profesjonalny car wrapping, czyli oklejanie karoserii folią
  • Przyciemnianie szyb
  • Modyfikacje mechaniczne
  • Pokrycie elementów włóknem węglowym
  • Dopasowanie body kitu
  • Indywidualne lakierowanie elementów

Oraz wiele innych modyfikacji dostosowanych do wymagań klienta. Oddając samochód w nasze ręce masz pewność, że nabierze on nowego, lepszego oblicza.


Customizacja

Customizacja pojazdów ma na celu przemienienie zwykłych pojazdów w jedyne i niepowtarzalne projekty które z całą pewnością będą wyróżniały się z tłumu.

Poprzez takie zabiegi jak oklejenie karoserii, przyciemnienie szyb, indywidualne lakierowanie, wymiana obręczy kół, przebudowa karoserii tzw. body kit, wykonanie poszczególnych elementów z włókna węglowego, modyfikacje mechaniczne.

Twój samochód z całą pewnością nabierze nowego, oryginalnego oblicza.Dlaczego warto tuningować samochód?

Okazja do wyróżnienia się z tłumu dzięki niepowtarzalnemu designowi
Oryginalny i niepowtarzalny styl dostosowany dla własnych potrzeb. Modyfikując samochód w naszym warsztacie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najcięższym oczekiwaniom klienta.
Posiadanie jedynego w swoim rodzaju pojazdu

Poprzez takie zabiegi jak oklejenie karoserii folią, przyciemnienie szyb, indywidualne lakierowanie, wymiana obręczy kół czy też zastosowanie włókna węglowego tworzymy samochody które przyciągają uwagę innych ludzi na drodze.

Możliwość wykonania własnego projektu

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego nowego projektu staramy się doradzić jakie modyfikacje mogą sprostać oczekiwaniom klienta. Niemniej jednak ostateczna decyzja należy do właściciela pojazdu ponieważ każdy powinien dokonać modyfikacji pod kontem własnych potrzeb i upodobań.

Dlaczego warto tuningować samochód?
Możliwość wykorzystania samochodu do celów marketingowych
Reklamy na samochodach to doskonała forma promocji własnej firmy – daje tylko i wyłącznie korzyści z prezentacji reklamy na ulicach miasta, gdziekolwiek się znajdujesz. Dzięki doskonale dobranej grafice, Twój samochód pracuje za darmo na wizerunek firmy.
Lepsze osiągi
Poprzez dokonane zmiany uzyskujemy dodatkowe konie mechaniczne i odpowiedzialne za przyspieszenie niutonometry. Dzięki poprawieniu dynamiki jazdy osiągamy większą radość z prowadzenia samochodu.
© Copyright 2019-2024. wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności
stronę wykonało studio weboski | wypożyczalnia busów