Poniżej prezentujemy wybrane realizacje.
Strona jest w trakcie aktualizacji, dlatego spodziewajcie się nowości już w najbliższych dniach.
Fiat Bravo – Kompleksowa przemiana z auto detailingiem
marzec 2020

Prace nad Fiatem Bravo II dobiegły końca. Samochód zyskał modny, świeży wygląd za sprawą wielu modyfikacji i ulepszeń. Nowe oblicze naszego najnowszego projektu możemy teraz podziwiać na naszych ulicach. Zapraszamy do zapoznania się z projektem!

więcej zdjęć
BMW 3 E90 Sedan – tuning optyczny oraz wykonanie elementów z carbonu

Notice: Undefined offset: 12 in /var/www/clients/1/web166/web/tpl/page/modules/functions.php on line 352
2019

Ostatnio z naszego warsztatu wyjechał odnowiony samochód BMW Serii 3 (E90). Dzięki wielu procesom może się teraz pochwalić świeżym i nowoczesnym obliczem. Zapraszamy do zapoznania się z projektem!

więcej zdjęć
BMW 3 E92 - Chip tuning oraz kompleksowa przemiana
październik 2019

Jednym ze zrealizowanych przez nas w ostatnim czasie projektów jest BMW Serii 3 E92. Samochód dosyć popularny na naszych drogach, jednak po wizycie w naszej firmie nie sposób przejść obok niego obojętnie. Zapraszamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami!

więcej zdjęć
Opel Vivaro - zabezpieczenie newralgicznych miejsc folią ochronną
październik 2019

Kilka tygodni temu do naszej firmy przyjechał nowy Opel Vivaro w celu zabezpieczenia lakieru bezbarwną folią ochronną przed odpryskami od kamieni, piasku i innymi zanieczyszczeniami znajdującymi się na drogach Ponadto zabieg oklejenia folią bezbarwną zabezpieczył lakier i elementy karoserii przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy na zdjęciach w galerii

więcej zdjęć
Audi A4 B7 Cabrio - kompleksowy tuning samochodu
październik 2019

Niedawno do naszego warsztatu przyjechało obecnie jedno z bardziej popularnych samochodów na rynku – srebrne Audi A4 B7 w wersji Cabrio. Niczym nie wyróżniający się spośród tysięcy innych samochodów na drogach przeszedł ogromną zmianę. Efekty wykonanych przez nas modyfikacji pokazują, jak dać samochodowi drugie życie. Zapraszamy do zapoznania się z projektem!

więcej zdjęć
BMW 5 E60 - Elementy carbonowe i zmiana koloru folią
wrzesień 2019
Tym razem w naszym warsztacie zawitała kultowa Beemka. Nawet tak pospolity samochód jak BMW E60, po odpowiednich modyfikacjach może wyglądać zdumiewająco. Zapraszamy do zapoznania się z projektem!
więcej zdjęć
BMW Serii 5 E60 - Tuning wizualny i mechaniczny
sierpień 2019
Samochód został całkowicie odmieniony poprzez oklejenie foliami marki TeckWrap, a także szereg innych modyfikacji, zarówno wizualnych jak i mechanicznych.
więcej zdjęć
Mercedes-Benz C63 W204 Wide Body Kit
sierpień 2019
Mamy zaszczyt przedstawić jedną z naszych ciekawszych realizacji, jaką jest Mercedes C63 AMG. Zapraszamy do zapoznania się z galerią oraz szczegółami projektu!
więcej zdjęć
Ford Focus III - Przyciemnienie szyb oraz korekta lakieru
lipiec 2019

Niedawno do naszego warsztatu zawitał Ford Focus III generacji w celu przeprowadzenia zabiegu korekty lakieru oraz zmiany wizualnej strony samochodu zrealizowanej poprzez wykonanie zabiegu przyciemniania szyb.

więcej zdjęć
Volvo V60 R-Design - Kompleksowa metamorfoza
lipiec 2019
Prezentujemy Państwu jeden z naszych prezentacyjnych samochodów jakim jest wyjątkowe Volvo V60 R-Design. Samochód został całkowicie odmieniony przez szereg modyfikacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!
więcej zdjęć
Audi A6 C7 - Delikatny lifting kosmetyczny
lipiec 2019
Przedstawiamy efekty prac nad Audi A6 C7, które w naszym warsztacie przeszło delikatny zabieg kosmetyczny.
więcej zdjęć
Kierownica Carbon Range Rover Sport II
czerwiec 2019
Wielki projekt Range Rovera czas start! Przedstawiamy customową kierownice wykonaną na bazie oryginału, po naszych modyfikacjach wygląda właśnie tak!
więcej zdjęć
VW Golf VI wrap in Persian Blue ECH11 TeckWrap
czerwiec 2019
Przedstawiamy zwykły/niezwykły samochód jakim jest Volkswagen Golf VI. Auto przeszło kilka modyfikacji dzięki czemu zmieniło całkowicie swój wizerunek.
więcej zdjęć
Audi A4 B8 - Chip Tuning i pasy S-Line
czerwiec 2019
Prezentujemy kolejny samochód, który dzięki oklejeniu, chip tuningowi oraz modyfikacji układu wydechowego przeszedł metamorfozę i zupełnie zmienił swoje oblicze.
więcej zdjęć
Audi Q2 - Przyciemnienie szyb, oklejenie elementów w czarnym połysku
maj 2019

Ostatnio w celu skorzystania ze świadczonych przez nas usług odwiedziła nas Audi Q2. Naszym zadaniem była modyfikacja wizualna samochodu zgodna z życzeniem klienta. Pojazd po wykonaniu kilku zabiegów prezentuje się o wiele lepiej. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy!

więcej zdjęć
Subaru Impreza
maj 2019
Subaru Impreza WRX zostało odmienione dzięki folii Toxic Green z palety Arlon, dodatkowo po bokach zostały naklejone charakterystyczne dla tej marki wzory. Kolejno zostały przez nas zmodyfikowane m.in:
  • Zmiana intercoolera na większy i całego układu dolotowego,
  • Zmiana wydechu na przelotowy 3.5" z nierdzewnej stali
  • Zmiana programu w sterowniku silnika (chiptuning) - zwiększenie mocy i momentu obrotowego
  • Obszycie kierownicy, drążka zmiany biegów oraz hamulca ręcznego
  • Modernizacja licznika
  • Zamontowanie zaworu upustowego
Volkswagen Scirocco
maj 2019
Zmiana koloru w pięknym Scirocco!
Z oryginalnego czarnego koloru wybraliśmy dla naszego klienta kolor Cyber Grape z palety firmy ARLON.
BMW E60
maj 2019
Zmiana koloru BMW E60 535d oraz przyciemnienie szyb

Zawitała do nas na warsztat BMW E60 w której przyciemniliśmy szyby przód folią Raycer 45%, tył Black Shade 25% oraz zmieniliśmy jego wizerunek nakładając folię"blue aluminium", która w połączeniu z ciemniejszymi szybami prezentuje się znakomicie.
Ford Mustang GT 5.0
maj 2019
Ford Mustang GT przeszedł u nas kompleksowe zmiany. Został w nim wymieniony wydech na CORSA Performance Xtreme Cat-Back o średnicy 4.5" , oraz samochód został oklejony folią amerykańskiego producenta Avery Dennison z palety Chrom Series Gold. Poza tymi zmianami w samochodzie zostały przyciemnione szyby tylne folia 3M . Samochód również przeszedł zabieg kompleksowego autodetailingu, do którego użyte zostały produkty marki Kenotek .
więcej zdjęć
Jeep Wrangler TJ - tuning wizualny oraz mechaniczny
luty 2018
Nasza firma nie zajmuje się tylko modyfikacjami samochodów osobowych. Samochody Off – Road również nie są nam obce i mniej obeznanym osobom mogłoby się wydawać, że samochodów terenowych nie poddaje się modyfikacjom.
Świetnym przykładem na to, że samochody terenowe również mogą stać się wyjątkowe może być zrealizowany przez nas projekt kultowego samochodu JEEP Wrangler TJ z 2000r.
więcej zdjęć
BMW 7 E38 - Polerowanie lakieru, przyciemnienie szyb oraz konserwacja wnętrza
lipiec 2017
Prezentujemy youngtimera motoryzacji, który dostał nowy blask poprzez kompleksową korektę lakieru oraz zaimpregnowania skóry dzięki produktom firmy KENOTEK.
więcej zdjęć
© Copyright 2019. wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności
stronę wykonało studio weboski