BMW 5 E60 - Sportowa limuzyna w pakiecie M rodem z piekła

Be eM Wu serii 5 to jednogłośnie idealne połączenie ducha sportu oraz komfortu. Pojazd przeszedł delikatne zmiany wnętrza ale w głównej mierze zmienił swój zewnętrzny look, dzięki czemu przyciąga wzrok nie jednego przechodnia. Jeśli jesteście ciekawi jakie zmiany przeszedł Bawarczyk koniecznie kliknijcie w ten projekt.

Zaczniemy od wnętrza pojazdu, w którym wykonaliśmy kompleksowy detailing. Kabina BMW doposażona została w nowe dekory, które pokryliśmy carbonem dzięki czemu utrzymaliśmy sportowy charakter nawet wewnątrz pojazdu. Nawet najmniejsza zmiana a uwierzcie, robi mega dobrą robotę :)

Ze środka przenosimy się na zewnątrz, gdzie od razu widzimy, że nie jest to seryjna „piątka”. Na klapie bagażnika pojawił się spoiler pokryty włóknem węglowym. Wymieniliśmy również przednią atrapę na bardziej agresywną. Do zmiany koloru na Gloss Atomic Teal 1080-G356 użyliśmy foli firmy 3m. Włókno węglowe pojawiło się również na lusterkach zewnętrznych samochodu. Końcówki układu wydechowego zastąpiliśmy własnymi z logo WLMCUSTOMS w kształcie Y-pipe o wymiarach 2x89mm. Progi oraz zderzaki najpierw zostały pomalowane w kolorze Black Piano a następnie oklejone folią, by całość jednolicie współgrała ze sobą. Przyznamy, że dodało to zupełnie nowego charakteru. Tylne lampy pojazdu zostały przyciemnione. Emblematy BMW odświeżyliśmy przez zmianę koloru na czarny. Jeśli znów chodzi o same koła pojazdu to tylko odświeżyliśmy obręcze.

BMW 5 E60 - Sportowa limuzyna w pakiecie M rodem z piekła by WLM Customs
© Copyright 2019-2022. wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności
stronę wykonało studio weboski | wypożyczalnia busów