BMW 3 E92 - Chip tuning oraz kompleksowa przemiana

Jednym ze zrealizowanych przez nas w ostatnim czasie projektów jest BMW Serii 3 E92. Samochód dosyć popularny na naszych drogach, jednak po wizycie w naszej firmie nie sposób przejść obok niego obojętnie. Zapraszamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami!

BMW 3 E92 na życzenie klienta zostało poddane w naszej firmie kompleksowej przemianie. Progi, dach, pokrywa silnika oraz bagażnika zostały oklejone w bardzo charakterystyczny sposób folią z palety Oracal 970-070 Black Shwarz. Ponadto dokonaliśmy modyfikacji układu wydechowego w efekcie uzyskując układ przelotowy nadający charakterystycznego, wyjątkowego brzmienia.
Całość została dopełniona poprzez wykonanie chip tuningu silnika, dzięki czemu uzyskaliśmy znaczny przyrost mocy i momentu obrotowego przy zachowaniu bardzo zbliżonego zużycia paliwa w porównaniu do stanu z przed modyfikacji.
Dodatkowo wymieniona została przednia atrapa chłodnicy oraz zamontowane LED Markery w ringach przednich reflektorów. Obręcze zostały poddane renowacji i wraz z osłonami lusterek polakierowane na czarny połysk, a do lśniących, czarnych odnowionych obręczy założona została czarna wersja emblematów BMW. W celu nadania charakteru tylnej części samochodu dokonaliśmy przyciemnienia lamp tylnych. Całości modyfikacji dopełniło przyciemnienie szyb folią. Do wykonania zabiegu przyciemniania użyliśmy folii Black Shade 20% w przypadku szyb tylnych oraz folii 3M FX ST 35% w przypadku szyb przednich. Dzięki zastosowaniu wyżej wymienionych modyfikacji będących receptą na kompleksową przemianę ostatecznie otrzymaliśmy samochód jedyny w swoim rodzaju, wyróżniający się z tłumu oraz przyciągający wzrok.

replica watches
BMW 3 E92 - Chip tuning oraz kompleksowa przemiana by WLM Customs
© Copyright 2019-2022. wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności
stronę wykonało studio weboski | wypożyczalnia busów