Jeep Wrangler TJ - tuning wizualny oraz mechaniczny

Nasza firma nie zajmuje się tylko modyfikacjami samochodów osobowych. Samochody Off – Road również nie są nam obce i mniej obeznanym osobom mogłoby się wydawać, że samochodów terenowych nie poddaje się modyfikacjom.
Świetnym przykładem na to, że samochody terenowe również mogą stać się wyjątkowe może być zrealizowany przez nas projekt kultowego samochodu JEEP Wrangler TJ z 2000r.

Samochód przeszedł szereg modyfikacji wizualnych i mechanicznych. Karoseria została oklejona folią kamuflującą typu Camo. Poszerzenie rozstawu kół przy pomocy dystansów wymusiło modyfikację poszerzenia nadkoli w celu wyeliminowania obcierania kół o błotniki podczas jazdy w terenie. Ponadto wykonaliśmy customowy przedni zderzak. W celu przystosowania samochodu do jazdy w zanurzeniu został zamontowany snorkel. Dzięki zainstalowaniu wyciągarki JEEP stał się pojazdem, którego naprawdę ciężko byłoby zatrzymać, niezależnie od trudności napotkanych w terenie. Całości dopełniło akcesoryjne wyprodukowane ręcznie zawieszenie Clayton Off Road Long Arm Lift, które zostało sprowadzone z USA. Montaż tego zawieszenie pozwolił na podniesienie karoserii o 4,5”, a w związku z tym zwiększenie prześwitu. Do wprowadzonych zmian wizualnych zaliczamy polakierowanie atrapy przedniej. Całości zmian dopełniły koło z oponami BF GOODRICH 33x12.5 R15. Poza wyżej wymienionymi modyfikacjami samochód przeszedł gruntowny serwis, na którego składała się wymiana oleju silnikowego, filtrów powietrza, paliwa, oleju oraz wymiana oleju w mechanizmach różnicowych na olej firmy MOPAR.

replica watches
Jeep Wrangler TJ - tuning wizualny oraz mechaniczny by WLM Customs
© Copyright 2019-2022. wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności
stronę wykonało studio weboski | wypożyczalnia busów