Od zera do gangstera… – FORD MONDEO mk4

Tym razem pod Nasze skrzydła trafił jeden z „naszych”. Ford Mondeo mk4 w wersji combi z dwulitrowym turbo dieslem. Samochód przeszedł dużo, naprawdę dużo modyfikacji. Począwszy od lakieru, dekorów nadwozia, przez układ zawieszenia, hamulcowy i wydechowy po wymianę płynów eksploatacyjnych oraz filtrów.

Szczegółowy opis po rozwinięciu – ZAPRASZAMY do zapoznania się z projektem!

A więc po kolei.

Jeśli chodzi o karoserię to tutaj się najwięcej wydarzyło. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Chromowane elementy nadwozia pomalowaliśmy na czarno, przyciemniliśmy tylne lampy oraz cały lakier pojazdu przeszedł korekcję, składającą się z trzech etapów.

Spełniliśmy wizję Maćka ( właściciel pojazdu ) sprawiając, że nie da się przejść obok tego pojazdu obojętnie. Najbardziej w oczy rzuca się zaprojektowany przez Maćka żółty napis wraz z pasami po obu stronach pojazdu „ THE DARK NIGHT”. Żółte akcenty znajdziemy również na dyfuzorze, spoilerze oraz na przedniej atrapie. Dodatkowo na tylny zderzak zamontowaliśmy customową dokładkę.

W układzie hamulcowym wymieniliśmy tarcze i klocki na obu osiach pojazdu. Ponadto zaciski hamulcowe zregenerowaliśmy i polakierowaliśmy również na żółto.

Kołami Forda Mondeo też się zajęliśmy. Wykonaliśmy customowe lakierowanie felg w kolorze czarny połysk. Rant felg jest w kolorze żółtym. Samochód od tej pory kula się na nowych oponkach.

Układ wydechowy. Tak, zdecydowanie podwójny wydech pasuje do tej konfiguracji. Montaż czarnych końcówek WLMCustoms o średnicy 101mm to był dobry wybór!

Przednie amortyzatory wymagały wymiany na nowe, ten zabieg też wykonaliśmy. Zmieniliśmy również wszystkie filtry i płyny eksploatacyjne.

Jak w każdy projekt wkładamy masę serca, by zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Nie ważne czy to brat, siostra, ciotka, babka, kuzyn czy indywidualny klient. Wiemy, że Maciek też jest szczęśliwym posiadaczem swojego oczka, który wyszedł spod naszych skrzydeł

Od zera do gangstera… – FORD MONDEO mk4 by WLM Customs
© Copyright 2019-2021. wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności
stronę wykonało studio weboski | wypożyczalnia busów