Range Rover Sport -Rodem z Królewskiej rodziny

Jest wizytówką Naszej firmy. Nietuzinkowy, ogromny, luksusowy, wyjątkowy, szybki a przy tym bezpieczny i … Moglibyśmy godzinami opowiadać o nim popijając kawę w niedzielny poranek. Ale nie o to tu chodzi. Ten wspaniały samochód przeszedł w Naszym studio szereg zabiegów kosmetycznych, dzięki którym nie przejdziesz obok niego obojętnie!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią i dokładniejszym opisem modyfikacji.

Tym razem w Nasze progi wjechał Range Rover Sport w wersji Autobiography. Wygląd zewnętrzny pojazdu zmienił się dzięki zabiegowi pokrycia włóknem węglowym m.in. lusterek, przedniej atrapy, wlotów powietrza oraz dyfuzora. Dzięki temu Nasz pojazd otrzymał jeszcze ostrzejszy charakter!

Fabryczne zderzaki wymieniliśmy na pakiet Startech tak samo jak elementy dekoracyjne, które dodatkowo pokryliśmy włóknem węglowym. Ciekawostką jest, iż w całej Europie znajdziemy tylko kilka podobnych sztuk takiego modelu w tej konfiguracji!

Obyć nie mogło się również bez zmian wewnętrznych. Tutaj znajduje się customowa kierownica, do której użyliśmy tzw. carbonu oraz naturalnej skóry.

Wnętrze tego kolosa zdobi skóra w białym i czarnym odcieniu oraz elementy carbonowe, które powodują, że całość prezentuje się nieziemsko.
Range Rover Sport -Rodem z Królewskiej rodziny by WLM Customs
© Copyright 2019. wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności
stronę wykonało studio weboski